Головна » 2016 » Квітень » 12 » ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ КНИГИ
1:50 PM
ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ КНИГИ

У школі пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги під гаслом "З книгою жити - з добром дружити". У бібліотеці була організована виставка "Хай Україна нас усіх єднає!", на якій були представлені кращі книги українських письменників для дітей.

Із учнями 6-А класу була проведена година спілкування "Читати - це модно, цікаво, корисно", на якій діти дізнались, що читання - пожива для розуму й душі. Читання гасить стрес, поліпшує настрій, розвиває мислення, покращує сон та мозкову активність, робить нас молодшими. Шестикласники дізналися, що таке бібліотерапія та як вона впливає на здоров'я. 

Учнями 5-А класу був презентований інформаційно-пошуковий проект "Солодка бібліотека". Коли заходиш до магазину, щоб купити цукерки, вражає аромат, блиск кольорів і величезний асортимент. Починаємо вивчати назви і - що за дивина? Ми ніби потрапляємо до солодкої бібліотеки: "Гулівер", "Золотий ключик", "Мауглі", "Робін Гуд", "Маша і ведмідь". Працюючи над проектом, діти дізналися, коли й де з'явилися перші цукерки, яка найбільша цукерка у світі і де її виготовили, з чого виготовляли перші цукерки. Були презентовані книги, відомі усім з такими ж назвами, як цукерки. Потім провели цікаву літературну вікторину й за кожну правильну відповідь діти отримували цукерку.

Учні 7-х класів представили міні-проект "Сім чудес Кіровоградщини". Серед чудес опинилися Хутір Надія, Музей ракетних військ стратегічного призначення, Козацька криниця, озеро Берестовате, дендропарк "Веселі Боковеньки", пам'ятник Ангелу-охоронцю у Кіровограді, Глодоський скарб.

Протягом тижня діти переглянули презентацію "Пам'ятники книгам та літературним героям". Цікаво пройшло свято власної поезії "Святиня моєї душі", де прозвучали вірші Андріяш Н. М., Змеул М. С., Русол К., Єпіфанової Н., Гетьманенка А., Одарченко Д., Крижанівської А., Білоус Н., Єгорової А., Савельєвої Л.

   

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 165 | Додав: Орхідея | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar