Головна » 2015 » Грудень » 8 » ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
3:58 PM
ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

На минулому  тижні у школі пройшли вітальні та виховні заходи до Дня Збройних Сил України. Так, у колективах 9-Б та 9-В класів відбулася свято-зустріч із учасником АТО Миколою Сидоренком (підготували класні керівники Поліїт В.О. та Дейкун Н. М.). Гість розповів про суворі будні бійців на передовій, про звитягу українських воїнів, котрі несуть нелегку службу. А військовий керівник школи Заворотній П. М. ознайомив старшокласників із деякими видами сучасної зброї, зразки якої передали до школи фронтовики.

Вихователь ГПД Халявка А. Л. провела з учнями 1-А та 2-Б класів конкурсну програму «Курс молодого бійця», де майбутні захисники спробували свої сили в жартівливих змаганнях. На захід також запросили гостя – учасника АТО Михайла Сидоренка. Гість прийшов не з порожніми руками, тож ще й заспівав для дітей під акомпанемент гітари.

Жіноча ж частина педагогічного колективу вітала у п’ятницю хоч і нечисленну, зате яскраво представлену армію чоловіків – у нас є представники усіх «родів» занять: військовий керівник, музикант, кочегари, робітники і просто майстри на всі руки. На їхню адресу прозвучали наші щирі вітання, а також ми вручили чоловікам невеличкі подаруночки до свята. А гарного настрою всім додали вітальні вірші для чоловіків і про них -- патріотичні і жартівливі.

Категорія: Основні | Переглядів: 95 | Додав: Орхідея | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar