Головна » 2016 » Квітень » 27 » ДО 30-Х РОКОВИН АВАРІЇ НА ЧАЕС: ПАМ'ЯТАЄМО ЧОРНОБИЛЬ
2:52 PM
ДО 30-Х РОКОВИН АВАРІЇ НА ЧАЕС: ПАМ'ЯТАЄМО ЧОРНОБИЛЬ

Цими днями в школі пройшли пам'ятні заходи, присвячені 30-ій річниці Чорнобильської техногенної катастрофи. 

Для учнів 10-Б класу (класний керівник Корінна О.В.) з ініціативи завідуючої бібліотекою Гайдай Л.М. було проведено презентацію книги журналістки Галини Ковтун "Я писатиму тобі щодня...", присвяченої Володимиру Правику, який був начальником караулу на ЧАЕС і першим кинувся назустріч біді. Учні читали листи Володимира, які він писав своїй дружині. Книга дала можливість старшокласникам доторкнутися до людського горя, страждання, любові до життя, відданості своїй справі; вона стала прикладом мужності, героїзму в наш атомний час. 

Учні 7-А кл. (класний керівник Унцеску І.В.) та 7-Б кл.(класний керівник Олексієнко К.М.) провели годину пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. Звучали пісні, вірші про страшне лихо. Особливо дітей схвилювали кадри з фільму «За хвилину до катастрофи». Зі сльозами на очах учні слухали документальні факти останніх років життя героїв-пожежників Володимира Правика, Віктора Кибенка, Миколи Ващука, Володимира Тишури, Миколи Титенка, Василя Ігнатенка, які загинули в перші ж дні, не витримавши страшного опромінення. Хвилиною мовчання вшанували школярі пам'ять померлих за 30 літ після катастрофи: пожежників, ліквідаторів, колишніх експлуатаційників, лікарів (на фото: під час заходу). 

  

 

Спільний позакласний захід "На Чорнобиль журавлі летіли" провели учні 5-Б та 5-В класів (класні керівники Ріктор Л. І. та Шунько А. М.). На вшанування загиблих і постраждалих від аварії діти поклали квіти до пам'ятника ліквідаторам. Подібні заходи пройшли і в інших класах. 

А напередодні пам'ятної дати було проведено загальношкільну лінійку на відзначення сумної річниці. Її підготували учні 9-А класу (класний керівник Чернова І. В.). 

Категорія: Старша школа | Переглядів: 97 | Додав: Орхідея | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar