Добігає до кінця навчальний рік. Діти чекають свята останнього дзвінка, діляться думками про те, хто як проведе канікули, мріють про подорожі.

Особливо хвилюючим став цей рік для першокласників. Вони з нетерпінням чекали на ще одне свято – «Прощавай букварик», яке провела Парфентьєва Г. С. Адже вони навчились писати, читати, розв’язувати приклади і задачі, а ще дізнались чимало нового та цікавого. І ось настав хвилюючий момент, до якого так довго готувались. Свято вдалося гарним. До учнів 1-Б класу завітали казкові герої: баба Яга, циганка, Пепі – довга панчоха, також сам Букварик, а з ним Читанка, Математика, Українська мова. Діти із задоволенням виконували різні завдання, що їм пропонували казкові гості, співали пісень та читали вірші. Активними учасниками стали батьки першокласників, які спритно та вміло грали разом із своїми дітками в цікаві тематичні ігри.

В кінці свята вчитель Кошель О.С. підвела підсумки навчального року і нагородила переможців інтернет – олімпіади «На урок» почесними дипломами. Також усі дітки отримали дипломи читачів.

      

 

 

Ознайомитися з виховними заходами 2017-2018 н.р. детальніше ви можете перейшовши за посиланням

1/09/2017  Пролунав шкільний дзвінок, всіх покликав на урок.

Відбулася урочиста лінійка присвячена святу першого дзвоника.

           

З 11.09-15.09 в рамках тижня безпеки життєдіяльності "Ми за безпеку дорожнього руху"

в школі проводилися такі заходи":

Розпочався тиждень виступом агітбригади "Дороги азбуку вивчай -безпечним будь, часу не гай"

    

Для учнів 1-2 класів проведено практикум з правил дирожньогоруху "Азбука вулиці"

     

 

 

Для  учнів 8-9 класів була проведена шоу-вікторина знавців правил дорожнього руху.

   

11.09 прохдила акція до дня миру. в рамках цієї акції був проведений урок миру "Разом заради миру: повага, безпека і гідність для всіх"

     

 

19.09 проводили казковий квест для учнів початкових класів.

      

Команда нашої школи брала участь у інтелектуальних змаганнях з брейн-рингу на кубок міста.

   

25.09 Савчук Л.А  Провела літературно-музичну композицію з еелментами історичної розповіді  "Пам'ятьпро минуле" (до дня партизанської слави).

  

Не  обходиться вересень без спортивного свята "Тато, мама, я - спортивна сімя"

                           

Відзначили вчительське свято:

      

 

13.10. Педагогом - організатором нашої школи був проведений виховний захід "Шоу-програма "Супер козак школи"

    

Подібне свято було проведено і для учнів 3-4 класів не тільки опорної школи але і філій №1 та №3. Педагог-організатор Савчук Л.А., підготувала цікаві конкурси, а саме: "Вітання козачків", "Козацький гопачок", "Козацька пісня", "З бабусиної скрині", "Козацькі усмішки" та інші... Веселий настрій  присутнім подарували: вихованці вокального гуртка "Веселі дзвіночки", керівник Халявка О.С; сестри Попруги - Аміна та Діана; хореографічні ансамблі "Сузір'я", керівник Талько Л.Ю., та "Натхнення" керівник Рубля І.В., а також філії №1 та №3 з номерами художньої самодіяльності. Дякуючи керівнику музичної школи Самарській В.В., на святі звучав хоровий спів бандуристок з міста Кропивницький.

Но останок кращих учасників було нагороджено грамотами.

 

27 жовтня традиційно відбулося свято обдарованої дитини "Умій побачити себе". На святі нагороджували переможців Всеукраїнських. обласних, районних предметних олімпіад та конкурсів. Церемонія нагородження перепліталася яскравими номерами художньої самодіяльності вихованців школи. Свято ще раз довело, що у 6-ій школі вчаться найталановитіші, найрозумніші, найкращі, та най-, най-, най - учні.

   

 

23.10 Педагогом-організатором була проведена година пам'яті "Героям слава" 

                

                

8.09 2017. В рамках тижня безпеки життєдіяльності "Сірники не чіпай - вогонь не залишай" ,педагогом-організатором

Савчук Л.І.. а також вчителями Олексієнко К.М. та Заворотнім П.М. було проведено пожежний марафон для учнів 8-9 класів. Діти розподілилися на дві команди  "Пожежники" ( 8 кл.)  та "Рятувальники" (9 клас), для них було підготовлено ряд конкурсних змагань практичного характеру, наприклад: одягнути пожежний костюм на швидкість, надати першу домедичну допомогу потерпілим. Також учні показали свої знання з правил пожежної безпеки. Перемогла з команда "Пожежників".

                

 

 

09.11.2017 Савчук Людмила Анатоліївна  провела для учнів 5-6 класів літературний ігроленд присвячений всеукраїнському дню писемності та мови. Діти переглянули відеоролик про історію виникнення дня писемності та мультиплікаційну легенду про мову. Діти також складали пазли, розгадували кросворди, ребуси. Накраще показали свої знання учні 5-а класу які зайняли перше місце серед 5-х класів, та учні 6-А, які зайняли перше місце серед 6 -х класів.

         

       

10.11 2017 Педагогом-організатором школи Савчук Л.І та працівниками ЦДЮТ  Даніловою О.В. та Христиченко О.С, для учнів 5-х класів в рамках тижня безпеки життєдіяльності було проведено майстер-клас по виготовленню макетів з безпеки життєдіяльності: у вигляді закладок для книг та імітованих пожежних машин.

                                        

 

З 16.11-24.11 , в рамках тижня безпеки життєдіяльності  "Безпека дороги - твоя безпека",було проведено єдиний урок класними керівниками 5-9 класів та вчителем основ здоровя Олексієнко К.М. 

          

1.12 .2017. У нашій школі відбувся вечір памяті Олександри Бурбело" Я лиш струна на арфі України".За свій короткий вік - неповних 16 років - ця чарівна дівчинка написала чимало. 9 збірок - творчий спадок Олександри, 5 із яких, уже вийшли посмертно. На зустріч був запрошений дідусь Олександри, Володимир Якович Бевз,який завітав до нас з Вінничини, місцевий поет Олександр Володимирович Антоненко, золотий голос Новоукраїнщини Фулга Володимир Вікторович, який написав музику до вірша Саші "Молитва за Україну" та майстерно виконав пісню. Лірично прозвучала пісня "Я лиш струна на арфі України" у виконанні Аміни та Діани Попруг.  Душевно прозвучав виступ нашого поета-земляка, голови районної літературної студії "Ранок" Антоненка Олександра Володимировича . Учні нашої школи читали вірші, казки Олександри, співали пісні,написані на її вірші .На заході також прозвучав вірш завуча нашої школи Андріяш Наталі Михайлівни "Памяті Олександри Бурбело, дівчинки-поетеси". На вечір памяті були запрошені учні , вчителі та бібліотекарі міських шкіл.