ОБДАРОВАНІ ДІТИ 2014-2015 Н.Р.

Волошин Станіслав Волошин Станіслав  учень 7-А класу - І місце в обласному етапі всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

 

 

 

Дейкун Назар учень 9-Б класуІІ місце в обласних змаганнях з футболу на призи

клубу «Шкіряний м'яч» серед команд юнаків 2000 р.н.

 

 

Кобернюк Вікторія учениця 5-А класу - І місце в категорії Ювенали 2 Е у Відкритих Всеукраїнських

  змаганнях зі спортивних танців «Зимова фантазія-2014»; 

  І місце  в категорії Ювенали 2 Е у відкритті Всеукраїнських змагань зі спортивних танців,

  Європейська програма «Зимова фантазія-2014»; 

ІІ місце в категорії Ювенали 1 Е La «Вікторія-Трофі-2014»;І місце в категорії Ювенали 1 Е St «Вікторія-Трофі-2014»

 

Кульчицька Діана учениця 11-А класу - переможець обласного етапу всеукраїнської краєзнавчої  

експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»  

 

  Лапа Росіна учениця  8-Б класу - І місце в обласному етапі

  Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

 

 

 

Мурса Радіон учень 7-А класу - ІІ місце в обласному конкурсі виконавської  

майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних  

закладів «Паросток» у номінації «Народні інструменти»  

 

  Остапенко Наталія учениця 11-А класу - І місце в

  обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу

 «Вчимося заповідувати»

 

 

Попруги Діана та Аміна учениці 5-б  класу - ІІІ місце в обласному конкурсі учнів початкових  

спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Паросток» у номінації «Вокальні ансамблі»;   

Лауреати ІІ премії у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв  

«Мелодія весни», номінація «Вокальний жанр»  

 

 Рудик Олена учениця 5-А класу - ІІ місце у змаганнях

  зі спортивних танців в категорії Ювенали І Деб.;   

  І місце у змаганнях зі спортивних танців в категорії Діти-старт (8-9) «Вікторія-Трофі-2014» 

 

 

Тітенко Катерина учениця 9- А класу - ІІІ місце в категорії Юніори 2DSt «Вікторія-Трофі-2014»; 

ІІ місце в категорії Юніори 2DLa»Вікторія-Трофі-2014»; 

І місце на турнірі «Кубок Голови Кіровоградської державної адміністрації»; 

І місце у відкритих обласних кваліфікаційних змаганнях «Свято танцю» 

 

 Ткаченко Ярина учениця 8-А класу - ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Ритми літа»;

 ІІІ місце в обласному конкурсі учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Паросток»

 у номінації «Вокальні ансамблі»

 

 Яворський Вадим учень 8-А класу - І місце у змаганнях зі 

спортивних танців,категорії Юніори 2 D, програма St  

 

 

 

ОБДАРОВАНІ ДІТИ 2015-2016 Н.Р.

 

  Бондаренко Денис  учень 4-А класу 

  Лауреат ІІІ ступеня на І Всеукраїнському фестивалі конкурсі інструментального, вокального,

  хореографічного та театрального мистецтва «Свято талантів»;

  ІІ місце у регіональному відбірковому турі обласного конкурсу «Паросток»

 

Вєтров Олександр учень 4-А класу  

І місце у відкритому чемпіонаті Кіровоградської області «Конвалія»

 

 

 Дігтяренко Вікторія учениця 11- А класу

 ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН

 

 

 

Гальченко Павло учень  11-А  класу 

         І  місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН;

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН 

 

 Нітенко Тетяна учениця 10-Б класу

 2 місце регіонального рівня Всеукраїнського конкурсу

 дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни – 2014»

 

 

Залужний Анатолій учень 9-А класу  

І Всеукраїнський фестиваль конкурс інструментального, вокального, хореографічного та 

театрального мистецтва «Свято талантів», диплом лауреата І ступеня

 

 

 Кулик Анастасія  учениця 4-А класу

 Диплом за 4 місце в відкритих обласних змаганнях «Свято танцю»

 

 

Опря Мирослав учень 7-Б класу 

Диплом за 5 місце на відкритих обласних класифікаційних  

змаганнях зі спортивного танцю «Свято танцю»

 

 

 

 Радчук Аліна учениця 5-А класу 

 Диплом за ІІІ місце на відкритих обласних класифікаційних

 змаганнях зі спортивного танцю «Свято танцю» в категорії Юніори 2Н

 

Ткалич Єлизавета  учениця 6-Б класу 

Диплом за 5 місце на відкритих обласних класифікаційних змаганнях 

зі спортивного танцю «Свято танцю»

 

 

 Чепляка Віолета учениця 4-А класу 

І місце у відкритому чемпіонаті Кіровоградської області «Конвалія 2014»