Результати предметних оліміпад та конкурсів 2017-2018 н.р.перейдіть за поcилання та ознайомтеся.

https://drive.google.com/file/d/1oxN5D7_S-rbn0C3sqOPX-uVvG6CbkVKK/view?usp=sharing

Результати 2-го міського етапу олімпіади з історії

 

 

2015 - 2016 н.р. - 68 переможців районних олімпіад;10 переможців обласних олімпіад; 1 переможець Всеукраїнської олімпіади з географії.

 

Районні олімпіади та конкурси 2016-2017 н.р.

Олімпіади

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Українська мова і література

Козацька Софія

8-А

2

Унцеску І.В.

Тітенко Анастасія

8-А

3

Унцеску І.В.

Опря Валерія

9-А

2

Бончук О.О.

Руденко Валерія

9-А

3

Бончук О.О.

Кузьмович Богдан

10-А

1

Черненко В.В.

Тітенко Катерина

11-Б

1

Коріна О.В.

Іщенко Анна

11-А

2

Черненко В.В.

Бончук Діана

11-А

3

Черненко В.В.

Біологія

Козацька Софія

8-А

2

Олексієнко К.М.

Луценко Юлія

8-Б

3

Олексієнко К.М.

Огородній Богдан

7-Б

2

Долгоєр Н.А.

Колесник Ірина

9-Б

3

Долгоєр Н.А.

Сілевич Анастасія

10-А

2

Беник Г.В.

Лапа

10-Б

3

Беник Г.В.

Бончук Діана

11-А

1

Беник Г.В.

Скороход Влада

11-А

1

Беник Г.В.

Математика

Кучук Павло

6-Б

3

Ріктор Л.І.

Огородній Богдан

7-Б

1

Кошель О.В.

Ніженко Тетяна

11-Б

1

Кошель О.В.

Бубнов В

11-А

2

Дейкун Н.М.

Конкурс ім. П.Яцика

Смоляник

3-А

1

Фусарь Л.С.

Малиновська

3-А

3

Фусарь Л.С.

Цьома Т.

4

1

Ракул І.В.

Кузьмович Марина

5-А

2

Бончук О.О.

Ноздратенко Андрій

5-А

3

Бончук О.О.

Гетьманенко Люда

5-А

3

Бончук О.О.

Мороз Олександр

5-А

3

Бончук О.О.

Плігіна Вікторія

8-Б

3

Дробот Н.В.

Опря Валерія

9-А

3

Бончук О.О.

Кузьмович Богдан

10-А

2

Черненко В.В.

Бончук Діана

11-А

1

Черненко В.В.

Іщенко Анастасія

11-А

2

Черненко В.В.

Нітенко Тетяна

11-Б

3

Коріна О.В.

Тітенко Катерина

11-Б

3

Коріна О.В.

Географія

Вороніченко Тетяна

8-Б

1

Гальченко Л.В.

Козацька Софія

8-А

2

Гросул Діана

8-А

3

Чепляка Анна

9-А

2

Мороз Ілона

9-А

3

Гаршанов Денис

10-Б

1

Маліо Яна

10-Б

3

Шаповалов Микола

11-Б

1

Григорян Анатолій

11-Б

3

Історія

Іщенко Анастасія

11-А

1

Чернова І.В.

Шаповалов Микола

11-Б

1

Чорноморець Л.К.

Гаршанов Денис

10-Б

1

Чернова І.В.

Колпак Анастасія

10-А

2

Чернова І.В.

Кузьмович Богдан

10-А

3

Чернова І.В.

Колесник Ірина

9-Б

3

Мамалига Н.Г.

Трудове навчання

Роженко Влада

9-Б

3

Двойних Ю.М.

Нипка Тетяна

11-Б

2

Шулько А.П.

Павелкова Анастасія

11-Б

2

Шулько А.П.

Фізика

Огородній Богдан

7-Б

1

Кріцька Н.І.

Куртушан Андрій

7-Б

2

Вороніченко Тетяна

8-Б

3

Тітенко Катерина

11-Б

1

Нітенко Тетяна

11-Б

2

Хімія

Тітенко Катерина

11-Б

1

Тітенко Т.С.

Бончук Діана

11-А

1

Григор’єв Кіріл

7-Б

2

Куртишанов Андрій

7-Б

2

Нітенок Тетяна

11-Б

2

Вороніченко Тетяна

8-Б

3

Екологія

Лихоліт Вікторя

11

1

Беник Г.В.

Астрономія

Нітенко Тетяна

11-Б

1

Кріцька Н.І.

Англійська мова

Козьмович Богдан

10

1

Стеценко В.С.

Чорноморець Анастасія

10-А

2

Стеценко В.С.

Нітенко Тетяна

11-Б

2

Стеценко В.С.

Козацька Софія

8-А

3

Андріяш Н.М.

Тітенко Катерина

11-Б

2

Стеценко В.С.

Економіка

Нипка Тетяна

11

1

Гальченко Л.В.

 

11

2

Корнійченко

11

3

Конкурс Шевченка

Мороз Катерина

9-А

2

Бончук О.О.

Сівчук Анастасія

11

2

Черненко В.В.

Кузьмович Марина

5-А

3

Бончук О.О.

Плігіна Вікторія

8-Б

3

Дробот Н.В.

Титенко Анастасія

8-Б

3

Дробот Н.В.

Чорноморець Анастасія

10-А

3

Черненко В.В.

Колпак Анастасія

10

3

Черненко В.В.

Скороход Влада

11-А

3

Черненко В.В.

Зарубіжна література

Зубейко Єлизавета

7-А

1

Поліїт В.О.

Титенко Анастасія

8-Б

1

Унцеску І.В.

Чорноморець Анастасія

10-А

1

Поліїт В.О.

Бізько Юлія

7-Б

2

Осадча І.В.

Мороз Катерина

9-А

2

Поліїт В.О.

Колпак Анастасія

10

2

Поліїт В.О.

Іщенко Анастасія

11

2

Поліїт В.О.

Колісник Ірина

9-Б

3

Осадча І.В.

Поплавська Валерія

7-А

3

Поліїт В.О.

Бончук Діана

11-А

3

Поліїт В.О.

Районні олімпіади та конкурси 2016-2017 н.р.

Олімпіада

Прізвище, ім'я  учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Українська мова і література

Гросул Христина

Кузьмович Богдан

Діденко Анна

Бончук Діана

Сівчук Анастасія

Караман Юлія

Терентьєва Марина

10А

11Б

3

2

1

2

1

2

2

3

Корінна О. В.

Корінна О. В.

Черненко В. В.

Черненко В. В.

Дробот Н. В.

Дробот Н. В.

Бончук О. О.

Бончук О. О.

Математика

Шевченко Денис

Байбароша Вадим

Шведов Володимир

11А

3

3

1

Дигас А. Ф.

Дигас А. Ф.

Ріктор Л. І.

Історія

Кузьмович Богдан

Колпак Анастасія

Нітенко Тетяна

Іщенко Анастасія

Шаповалов Микола

Сівчук Анастасія

Гетьманенко Анастасія

Гальченко Павло

Остапенко Наталія

Токар Дар'я

10А

11А

10А

2

2

1

2

2

3

3

1

1

3

Чернова І. В.

Чернова І. В.

Чернова І. В.

Чернова І. В.

Чернова І. В.

Чернова І. В.

Чорноморець Л. К.

Мамалига Н. Г.

Мамалига Н. Г.

Мамалига Н. Г.

Географія

Паламарчук Каріна

Кузьмович Богдан

Маліо Яна

Гетьманенко Анастасія

Шаповалов Микола

Гальченко Павло

Дігтяренко Вікторія

Остапенко Наталія

Доценко Ярослав

10А

10А

11А

11А

1

3

3

1

1

1

3

1

3

Гальченко Л. В.

Беник Г. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Біологія

Уманець Альона

Цьома Марія

Бончук Діана

Тітенко Катерина

Отрошко Данило

11А

10А

1

2

1

2

2

Беник Г. В.

Беник Г. В.

Беник Г. В.

Беник Г. В.

Беник Г. В.

Конкурс української мови

ім. П. Яцика

Вороніченко Тетяна

Плігіна Вікторія

Бончук Діана

Тітенко Катерина

Мороз Катерина

Руденко Вікторія

Майдан Тетяна

Кузьмович Богдан

Діденко Анна

Паламарчук Карина

Гальченко Павло

Терентьєва Марина

Савчук Інна

Шевченко Денис

Мокряк Єлизавета

10А

11Б

11А

2

3

1

2

1

3

1

2

3

3

1

3

3

2

2

Дробот Н. В.

Дробот Н. В.

Дробот Н. В.

Дробот Н. В.

Бончук О. О.

Бончук О. О.

Унцеску І. В.

Черненко В. В.

Черненко В. В.

Корінна О. В.

Бончук О. О.

Бончук О. О.

Черненко В. В.

Дигас А. Ф.

Щирська Р. Г.

Фізика

Тітенко Катерина

Шведов Володимир

11А

3

3

Кріцька Н. І.

Кріцька Н. І.

Хімія

Гальченко Павло

Тітенко Катерина

Нітенко Тетяна

Бончук Діана

Діденко Анна

10А

1

1

2

3

3

Тітенко Т. С.

Тітенко Т. С.

Тітенко Т. С.

Тітенко Т. С.

Тітенко Т. С.

Екологія

Бондарь Ольга

11Б

2

Беник Г. В.

Астрономія

Шведов Володимир

11А

3

Кріцька Н. І.

Інформатика

Шведов Володимир

Курносов Анатолій

11А

11Б

1

3

Журавський О. М.

Журавський О. М.

Англійська

Кузьмович Богдан

Діденко Анна

Тітенко Катерина

Гетьманенко Анастасія

Гальченко Павло

Караман Юлія

Доценко Ярослав

Остапенко Наталія

10А

10А

11А

11А

1

3

3

3

2

3

2

3

Стеценко В. С.

Стеценко В. С.

Стеценко В. С.

Андріяш Н. М.

Стеценко В. С. Стеценко В. С.

Андріяш Н. М.

Андріяш Н. М.

Мовно-літературний конкурс іменіТ. Шевченка

Вороніченко Анастасія

Тітенко Анастасія

Гросу Христина

Мороз  Катерина

Кузьмович Богдан

Майдан Тетяна

Смутко Марія

Терентьєва Марина

Остапенко Наталія

Кульчицька Діана

Донець Анастасія

10А

11Б

11А

11А

11Б

2

3

2

3

1

2

3

1

2

2

3

Дробот Н. В.

Унцеску І. В.

Корінна О. В.

Бончук О. О.

Черненко В. В.

Унцеску І. В.

Бончук О. О.

Бончук О. О.

Черненко В. В.

Черненко В. В.

Бончук О. О

Економіка

Кульчицька Діана

Глушак Віктор

Ткаченко Вікторія

11А

11А

11А

3

2

2

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

ІКТ

Романович Лілія

Книш Вадим

11Б

2

3

Журавський О. М.

Журавський О. М.

Правознавство

Остапенко Наталія

11А

1

Мамалига Н. Г.

Трудове навчання

Бондар Ольга

11Б

2

Шунько А. П.

Світова література

Караман Юлія

Терентьєва Марина

Донець Анастасія

Сівчук Анастасія

Чорноморець Анастасія

Гальченко Павло

Колпак Анастасія

Бончук Діана

Іщенко Анастасія

Мороз Катерина

Гетьманенко Анастасія

10А

11Б

11Б

10А

3

2

2

2

2

2

1

2

2

2

1

Поліїт В. О.

Осадча І. В.

Осадча І. В.

Поліїт В. О.

Поліїт В. О.

Поліїт В. О.

Поліїт В. О.

Поліїт В. О.

Поліїт В. О.

Поліїт В. О.

Осадча І. В.

Захист науково-дослідних робіт і проектів

Плігіна Вікторія

Вороніченко Тетяна

Козловська Діана

3

2

3

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

 

 

Обласні олімпіади та конкурси 2014-2015 н.р.

Предмет

ПІ учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Конкурс української мови

ім. П. Яцика

Бончук Діана

2

Дробот Н. В.

Українська мова і література

Бончук Діана

2

Дробот Н. В.

Біологія

Уманець Альона

11А

3

Беник Г. В.

Історія

Гальченко Павло

Остапенко Наталія

10А

11А

2

3

Мамалига Н. Г.

Мамалига Н. Г.

Географія

Шаповалов Микола

Гетьманенко Анастасія

Остапенко Наталія

Паламарчук Каріна

Гальченко Павло

11А

10А

3

2

2

3

1

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

Хімія

Тітенко Катерина

Нітенко Тетяна

Гальченко Павло

10А

2

3

3

Тітенко Т. С.

Тітенко Т. С.

Тітенко Т. С.

Правознавство

Остапенко Наталія

11А

2

Мамалига Н. Г.

Конкурс знавців Конституції

Остапенко Наталія

11А

3

Мамалига Н. Г.

Захист науково-дослідницьких робіт МАН

Гальченко Павло

Дігтяренко Вікторія

10А

10А

1

3

Гальченко Л. В.

Гальченко Л. В.

 

 

 

 

Всеукраїнські олімпіади та конкурси 2014-2015 н.р.

Предмет

ПІ учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Географія

Гальченко Павло

10А

2

Гальченко Л. В.

Конкурс-захист навчально-дослідних робіт МАН

Гальченко Павло

10А

2

Гальченко Л. В.