1.10.2018. У нашій школі для учнів 6-х класів бібліотекарем та класними керівниками було підготовлено та презентовано проект  до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського   "Солдат. Учитель . Письменник". Учні досліджували життя і творчість Василя Сухомлинського, інсценізували його твори, малювали малюнки до казок.

        

   

 

 

 

        Завідувач бібліотекою           

Гайдай Людмила Миколаївна

Бібліотекар
Фесько
Світлана Михайлівна

Примірне положення про шкільний бібліотечно-інформаційний центр загальноосвітнього навчального закладу

Віртуальна зустріч з письменницею Іриною Небелинчук "Українська Сапфо ХХIст.

переглянути , перейшовши за посиланням:https://drive.google.com/open?id=1nZ0dlQ8QXjzRVDxXH6FoUHaJ30aC9tLghlj9MhhG9sY

Портфоліо завідувача бібліотекою Гайдай Людмили Миколаївни

Презентація бібліотеки

Опис досвіду роботи 

План роботи бібліотеки на 2017-2018 н.р.

Огляд сучасних творів українських письменників для дітей : "І я свою Молитву долучаю за Україну, що в світах одна" (2018р.)

25.09.2017 Гайдай Людмила Миколаївна разом з класним керівником 6-А класу Гальченко Л.В., провели виховну годину на тему "Учитель добра і краси", на якій діти ознайомилися із творчим та житєвим шляхом в.О.Сухомлинського, інсценізували твори видатного педагога ат слухали вислови Сухомлинського про книгу і читання.

 

 В рамках Всеукраїнського місячника бібліотек "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" у бібліотеці було організована книжкова виставка "Здоров'я  - це скарб. Цінуй його" та проведено ряд заходів.

12.10.  Гайдай Людмила Миколаївна разом з класним керівником 5-Б класу Корінною О.В. провели годину цікавої інформації"Фрукти їж - здоровим будеш", де діти почули про користь цитрусових, дізналися як подбати про свій імунітет та захистити себе від грипу. Діти підготували малюнки та вірші про лікарські рослини та цитрусові. Дізналися що потрібно їсти, щоб покращити свою розумову діяльність та настрій.

23.10 Гайдай Людмила Миколаївна разом з класним керівником 5-А класу Стеценко В.С. презентували міні-проект "Це звичайне незвичайне яблуко". Діти були поділені на групи: історики, етнографи, ботаніки, географи, мічурінці,поети, хіміки, медики, кухарі. Кожна  група підготувала цікаву інформацію про яблуко."Найсмачнішою" була інформація кухарів.